روغن ریسین پرفار فرانسه

 

RICIN OIL PREPHAR

 

روغن ریسین پرفار         

مخصوص پوست و مو

 حاوی:

  

 

روغن ریسین (روغن کنتون) یکی دیگر از گیاهان دارویی با سابقه ای بیش از۴۰۰۰ سال است که این خود گواه ویژگی های خاص این گیاه است، این گیاه با سابقه کهن حاوی دانه های روغنی است که هنگام تهیه روغن ۶۰ تا ۷۰ درصد آن را تشکیل می دهند، روغن تهیه شده از دانه ها اشباع نشده بوده و دارای خواص درمانی و زیبایی بی نظیری هستند

 

 

 خواص در مانی روغن ریسین:

 

لب های زیبا:
        دوست دارید لب‌هایی لطیف و برجسته داشته باشید؟ چاره کار در استفاده از روغن ریسین است. هر شب پیش از خوابیدن کمی روغن ریسین به لب‌هایتان بزنید تا به پوست این قسمت آبرسانی کند و به آن ظاهری زیبا ببخشد. همچنین می‌توانید صبح اول وقت آن را به لب‌هایتان بزنید. روغن ریسین به مراتب بهتری از محصولات گرانقیمت برای لب‌هاست.

 

ابروهای پرپشت:
        بیشتر خانم‌ها از کم‌پشتی ابروهایشان می‌نالند و احساس می‌کنند تیرگی لازم را ندارد. پیشنهاد می‌کنیم هر شب پیش از خواب کمی روغن ریسین به ابروهایتان بزنید تا در مدت زمانی کوتاه شاهد نتیجه فوق‌العاده‌اش باشید.

 

لایه‌برداری:
        هیچ می‌دانستید روغن ریسین از بهترین لایه‌بردارهای پوست است؟ به کمک روغن ریسین می‌توانید بهترین پوست را به چهره خود هدیه کنید. کافی است کمی روغن ریسین به یک تکه پنبه بزنید و آن را به همه جای صورت‌تان بمالید تا قشر پوست مرده رفع و پوست‌تان عاری از هر نوع چین و چروک شود.

.روغن ریسین همچنین خلل و فرج پوست را پر می‌کند و موجب یکدست شدن پوست می‌شود. پس از آن که ماساژ دادن تکمیل شد، صورت‌تان را با آب ولرم بشویید.

 

 آبرسان:

         از روغن کرچک می‌توانید به عنوان آبرسان هم استفاده کنید. 
مقداری از  روغن ریسین را به صورت خود بزنید و حدود 2 دقیقه ماساژ دهید تا به خوبی جذب صورت شود.

حوله ای را در آب ولرم فروبرده آنرا یک دقیقه به صورت خود بمالید، یک دقیقه صبر کنید و این کار را مجدداً انجام دهید. این بار حوله را سفت تر روی صورت بکشید.

هفته ای 3 بار این کار را تکرار کنید.

 

رشد موها:
روغن ریسین کمکی فوق‌العاده برای رشد موهاست. آن را با روغن نارگیل مخلوط کنید و شب پیش از خوابیدن پوست سرتان را با این ترکیب بخوبی ماساژ دهید. شب تا صبح این ماده را روی سر بگذارید تا کاملا جذب شود. صبح به حمام بروید و موهایتان را با شامپو ژیورل  بشویید.

مژگان بلند:
برای زیبایی مژگان‌تان هم روغن ریسین بمالید. با استفاده از این روغن دیگر احتیاجی به مژه مصنوعی نخواهید داشت، اما روغن ریسین چسبنده است، پس مراقب باشید داخل چشم‌تان نرود.

 

ضدچروک زیر چشم:
اگر نگران چروک زیر چشمان‌تان هستید، از روغن ریسین غافل نشوید، زیرا یکی از بهترین راه‌حل‌ها برای درمان آن است. شب‌ها پیش از خواب کمی روغن ریسین زیر چشمان‌تان بزنید، اما مراقب باشید داخل چشم‌تان نرود.